Makijaż

Dzienny/wieczorowy/okazjonalny/ślubny/biznesowy 

  Zawsze przeprowadzam dokładny wywiad, co do upodobań i oczekiwań klientki. Moim głównym celem i priorytetem jest to, abyś wyszła ode mnie zadowolona. Indywidualnie dobieram makijaż do wieku, typu urody, ubioru oraz okoliczności.

 

 

Przedłużanie rzęs 

Jak wygląda i na czym polega zabieg?

Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej. Polega na przyklejaniu do każdej rzęsy naturalnej rzęsy sztucznej. Zależnie od metody jest to jedna syntetyczna rzęsa, bądź nawet cała (własnoręcznie stworzona) kępka składająca się z kilku rzęs! Długość i grubość samej rzęsy syntetycznej dobieram zależnie od metody i kondycji rzęs naturalnych. Szczególną uwagę zwracam na to, aby ich nie obciążać. Zabieg wymaga dużej cierpliwości i precyzji. Przeciętnie na górnej powiece u człowieka znajduje się od 120 do 250 rzęs, przez co średnia długość takiego zabiegu wynosi od 2 do nawet 3 godzin. 

Metody: 

Metoda 1:1 (delikatny efekt wytuszowanych rzęs. Idealne na co dzień, dla Pań ceniących wygodę oraz naturalny, skromny wygląd)

Metoda 2:1 (lekka objętość. Ostateczny efekt nadal pozwala zachować skromny i elegancki wygląd, jednak przy dwukrotnym zagęszczeniu rzęs naturalnych jest on znacznie bardziej widoczny. Praktyczny i elegancki, idealny do szkoły czy biura)

Metoda 3-5D (średnia objętość. Najchętniej wybierana metoda. Mocniej podkreślone efektownym wachlarzem oko nadaje spojrzeniu wyjątkowego charakteru)

Metoda 6-8D (duża objętość. Mocny i spektakularny efekt dla odważnych Pań)

Efekt Kim Camellia/Glammy Mess, czyli celowy „artystyczny nieład”. Stosowanie różnej długości rzęs na całej długości powieki daje nierównomierny, poszarpany efekt na jej końcach. 

Scroll to top